თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

 

 

        

  თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

         Tbilisi Football Federation

19.04.2014 08:000 მეორე ლიგის XXIII ტურის კალენდარული მატჩები

23 და 24 აპრილს გაიმართება მეორე ლიგის  XXIII ტურის კალენდარული მატჩები:

23 აპრილი,ოთხშაბათი

არაგვი დუშეთი  -  ბორჯომი ბორჯომი 16:00 სტადიონი - ცენტრალური ქ.დუშეთი

რუსთავი რუსთავი  -  მარკ სტარსი თბილისი 16:00 სტადიონი - ფოლადი ქ.რუსთავი

ივერია ხაშური  -  დინამო სოხუმი 16:00 სტადიონი - ჯ.ზეინკლიშვილი ქ.ბორჯომი

ივერიონი თბილისი  -  იბერია თბილისი 12:00 სტადიონი - შრომითი რეზერვები

24 აპრილი,ხუთშაბათი

ალაზანი გურჯაანი  -  ლიახვი აჩაბეთი 16:00 სტადიონი - დ.ყიფიანი ქ.გურჯაანი

გოლიადორი თბილისი  -  ჰერეთი-საქ.უნივერს. 16:00 სტადიონი - მერანი

დურუჯი ყვარელი  -  აბული ახალქალაქი 16:00 სტადიონი - ცენტრალური ქ.ყვარელი

ფორვარდი თბილისი  -  სასკო-2 თბილისი 12:00 სტადიონი - ავაზა

 

მატჩების მსვლელობა იხილეთ ონლაინ რეჟიმში

16.04.2014 20:00 მეორე ლიგის XX ტურის გადადებული მატჩი

17 აპრილს გაიმართა მეორე ლიგის XX ტურის გადადებული მატჩი:

17 აპრილი,ხუთშაბათი

ბორჯომი ბორჯომი  -  აბული ახალქალაქი 8 - 0

          

     სატურნირო  მდგომარეობა 

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

ბორჯომი  ბორჯომი   

22

18

3

1

79-20

57

2.

მარკ  სტარი  თბილისი

22

18

2

2

85-20

56

3.

ლიახვი  აჩაბეთი

22

13

6

3

53-28

45

4.

ჰერეთი-საქ. უნივერს.

22

12

4

6

60-39

40

5.

ივერია  ხაშური

22

11

3

8

53-42

36

6.

არაგვი  დუშეთი

22

9

7

6

55-38

34

7.

აბული  ახალქალაქი

22

10

3

9

37-44

33

8.

ივერიონი  თბილისი

21

8

5

8

39-41

29

9.

დურუჯი  ყვარელი

22

8

2

12

35-45

26

10.

გოლიადორი  თბილისი

19

8

1

10

43-43

25

11.

ალაზანი  გურჯაანი

21

7

4

10

34-46

25

12.

რუსთავი  რუსთავი

21

7

3

11

47-74

24

13.

დინამო  სოხუმი

19

5

1

13

22-49

16

14.

ფორვარდი  თბილისი

21

4

3

14

30-61

15

15.

სასკო ტიფილისი -2  თბ.

22

3

2

17

23-65

11

16.

იბერია  თბილისი

20

3

1

16

27-73

10

 

დისკვალიფიცირებული: თემურ შათირიშვილი - აბული ახალქალაქი.  

16.04.2014 19:50 მეორე ლიგის თასის გათამაშება

17 და 18 აპრილს გაიმართება რ.შენგელიას სახელობის მეორე ლიგის თასის გათამაშების 1/4 ფინალის განმეორებითი შეხვედრები:

17 აპრილი,ხუთშაბათი

ლიახვი აჩაბეთი  -  მარკ სტარსი თბილისი 0 - 2 სტადიონი - შატილი პირველი მატჩი 2 - 2

18 აპრილი,პარასკევი

ივერია ხაშური  -  დურუჯი ყვარელი 6 - 1 სტადიონი - ჯ.ზეინკლიშვილი ქ.ბორჯომი პირველი მატჩი 2 - 1

 

დისკვალიფიცირებული: კენგნე ტელა - მარკ სტარსი თბილისი.   

15.04.2014 00:30 ევროპის თასი - საქართველო კენჭისყრის შედეგები და მატჩების განრიგი

 

A ჯგუფი         ბენდელას  სტადიონი

 

I ტური    26.04

ავაზა  თბილისი  -  შუქურა  ქობულეთი 12:00             

საბურთალო  თბილისი  -  შიდა  ქართლი 13:00

II ტური   26.04

ავაზა  თბილისი  -  საბურთალო  თბილისი 15:00

შუქურა  ქობულეთი  -  შიდა  ქართლი                             16:00       

III ტური  26.04

ავაზა  თბილისი  -  შიდა  ქართლი 18:00

შუქურა  ქობულეთი  -  საბურთალო თბილისი    19:00

 

     სატურნირო  მდგომარეობა 

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

ავაზა  თბილისი   

0

0

0

0

0-0

0

2.

შუქურა  ქობულეთი

0

0

0

0

0-0

0

3.

საბურთალო  თბილისი

0

0

0

0

0-0

0

4.

შიდა  ქართლი

0

0

0

0

0-0

0

                   

B ჯგუფი         დინამოს საფეხბურთო აკადემიის  სტადიონი

 

I ტური    26.04

ნ.დინამო  თბილისი  -  ზუგდიდი  ზუგდიდი 12:00             

დინამოს აკადემია თბილისი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 13:00

II ტური   26.04

ნ.დინამო თბილისი  -  დინამოს აკადემია თბილისი 15:00

ზუგდიდი ზუგდიდი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 16:00                

III ტური  26.04

ნ.დინამო თბილისი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 18:00

ზუგდიდი ზუგდიდი  -  დინამოს აკადემია თბილისი 19:00

 

     სატურნირო  მდგომარეობა 

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

ნ. დინამო  თბილისი   

0

0

0

0

0-0

0

2.

ზუგდიდი  ზუგდიდი

0

0

0

0

0-0

0

3.

დინამოს  აკადემია

0

0

0

0

0-0

0

4.

ტორპედო-2011 ქუთაისი

0

0

0

0

0-0

0